Twoje Dane – Twoja Sprawa

#TwojeDaneTwojaSprawa

XI edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli” (rok szkolny 2020/2021)

Organizatorem programu jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Celem Programu jest upowszechnienie wiedzy o ochronie danych osobowych wśród uczniów i nauczycieli poprzez poszerzenie oferty edukacyjnej szkół oraz placówek doskonalenia zawodowego nauczycieli o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności.

Ulotka – skuteczna ochrona danych osobowych inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli

Ulotka

Korzyści z udziału w Ogólnopolskim programie edukacyjnym „Twoje Dane – Twoja Sprawa”

Ulotka