Konkursy

XIII Warszawski Konkurs Historyczno – Literacki
„II wojna światowa  i Powstanie Warszawskie w dziejach mojej rodziny i przyjaciół.”

Regulamin


Szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas 0 – 4
„Mój ulubiony dinozaur”

Regulamin


Szkolnego konkurs plastyczno-technicznego dla uczniów klas 0 – 8
“Recyklingowy zwierz”

Regulamin


Szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas 0 – 8
“Najładniejsza ozdoba świąteczna”

Regulamin

Wyniki 

Kategoria klas 0-1
I miejsce:
Wiktoria Weczera z klasy 1a
II miejsce: Filip Krawczyk z klasy 1c i Oliwia Krawczyk z klasy 0b
III miejsce: Nikola Jakońska z klasy 1b
Wyróżnienie: Edvard Gakishev z klasy 1a i Hanna Mąkowska z klasy 1b

Kategoria klas 2-3
I miejsce: Aleksandra Pyśk z klasy 3d
II miejsce: Aleksandra Majkut z klasy 2b
III miejsce: Wojciech Kowalski z klasy 3c
Wyróżnienie: Jakub Kocyło z klasy 3d, Lena Szymańska z klasy 3d, Esita Gakisheva z klasy 3b i Gabriela Królak z klasy 2c

Kategoria klas 4-8
I miejsce: Emilia Chruślicka z klasy 4c
II miejsce: Maja Kowalska z klasy 8d
III miejsce: Olga Grzegorzewska z klasy 4a
Wyróżnienie: Julia Zygadło z klasy 4a, Piotr Gołębiewski z klasy 6b i Amelia Polak z klasy 4c

Wręczenie nagród za zajęcie I miejsca i dyplomów dla wszystkich laureatów będzie miało miejsce podczas najbliższego apelu porządkowego.


XIV edycja Mazowieckiego Konkursu Wiedzy o Prawach Dziecka
„Niech się wreszcie każdy dowie …”

Termin oddawania prac został przedłużony do 28 stycznia 2022 r.

Regulamin

Wyniki Konkursu 

Miejsce Uczestnicy Nr szkoły Nauczyciel przygotowujący/opiekun  
 

 

I

Hanna Czerska Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie p. Iwona Czerska
Antoni Oleszyński SP 94 p. Joanna Oleszyńska

 

II Barbara Banasiak NSP „Europejska Szkoła Przyszłości” p. Kamila Szałańska
III Klaudia Aksamitowska

Maria Krupa

SP 293 p. Joanna Strzałkowska
Mikołaj Michalski  SP 52 p. Agnieszka Klepacz
 

IV

Paulina Lubaszka SP 298 p. Agnieszka Adamczyk
V Zofia Czagowiec SP 218 p. Iwona Myrcha
Wyróżnienia Bartosz Burzyński SP 293 p. Joanna Strzałkowska

Urszula Lipińska Monika Sokołowska
 
SP 28 p. Agata Morawik
Maja Pawelec
Zuzanna Bąk
SP 42 p. Małgorzata Zarzycka

Gratulacje dla laureatów, a także serdeczne podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie uczniów. Prosimy o sprawdzenie imion i nazwisk uczestników oraz opiekunów w celu uniknięcia ewentualnych pomyłek na dyplomach i podziękowaniach.
Laureatów zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów do sekretariatu SP 42 od 21 lutego 2022 w godzinach 8.00 – 16.00.


Regulamin szkolnego konkursu plastycznego dla uczniów klas 0 – 8
„NIEPODLEGŁOŚĆ W OCZACH UCZNIA SP42”

Regulamin
Załączniki


Regulamin konkursu diecezjalnego dla dzieci szkół podstawowych:
„Święty Józef – posłany przez Boga do pomocy”

Regulamin


Regulamin szkolnego konkursu plastycznego dla uczniów klas 0 – III
“Złoty jesienny liść”

Regulamin


Regulamin szkolnego konkursu plastyczno-technicznego dla uczniów klas 0 – 8
„ Dyniowe cuda ”

Regulamin


Regulamin Szkolnego Konkursu Fotograficznego
“Kropka w Obiektywie Uczniów Sp 42”

Regulamin


Regulamin Świetlicowego Konkursu Plastycznego dla Uczniów Klas I-VIII
“Przyroda w Kolorach Jesieni”

Regulamin

Wyniki

Kategoria klas 1 i 2
I miejsce Emilia Chmielewska z kl. 2a
II miejsce Tymon Tomaszczyk z kl. 1d
III miejsce Olga Sobczyk z kl. 2b
Wyróżnienie: Zofia Szpakowska kl. 2c, Dorota Gajowniczek kl. 1d, Borys Młodziejewski kl. 1d

Kategoria klas 3 i 4
I miejsce Dominika Dobkowska kl. 3b
II miejsce Dominika Ćmiel kl. 4c
III miejsce Magdalena Miętek kl. 3a
Wyróżnienie: Wojciech Kowalski kl. 2c, Amelia Polak kl. 4c

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na najbliższym apelu porządkowym.


 

Font Resize