Konkursy 2020/2021

Regulamin Szkolnego Konkursu Technicznego dla uczniów klas 0 – III
„Balonem Na Wakacje”

Regulamin

Wyniki konkursu

Miejsce 1 – Wojciech Kowalski
Miejsce 2 – Natalia Adamczyk, Julia Zygadło i Alicja Wittbrodt
Miejsce 3 – Rafał Dłuszczakowski
Wyróżnienie: Adam Pacholczak

Laureatom serdecznie gratulujemy!


Regulamin Szkolnego Konkursu Plastycznego dla uczniów klas 0 – VIII
„Ja – Szczęśliwe Dziecko”

Regulamin

Wyniki konkursu

Kategoria: dzieci z klas I – III
Miejsce 1 – Julia Dąbrowska
Miejsce 2 – Marlena Rojek i Julia Zygadło
Miejsce 3 – Martyna Wygonowska i Olga Grzegorzewska
Wyróżnienie: Filip Jaworski, Adam Pacholczak, Aida Smati

Kategoria: dzieci z klas IV – VIII
Miejsce 1 – Natalia Jastrzębska

Laureatom serdecznie gratulujemy!


Regulamin Warszawskiego Konkursu Plastycznego Origami
„Mieszkańcy Mórz, Rzek I Oceanów”

Regulamin

Wyniki Konkursu
Kategoria klasy 0-1
1 miejsce – Kornelia Ochmańska (SP 298)
2 miejsce – Barbara Grabczak (SP 174)
3 miejsce – Adam Pacholczak (SP 42)
Wyróżnienie – Olga Sobczyk (SP 42)

Kategoria klas 2
1 miejsce – Mateusz Dybowski (SP 225)
2 miejsce – Jagoda Romanowska (SP 336)
3 miejsce – Jagoda Szołtysik (SP 225)
Wyróżnienie – Stanisław Paziewski (SP 362)

Kategoria klas 3
1 miejsce – Nguyen Thi Trang (SP 355)
2 miejsce – Barbara Dereszniak (SP 336)
3 miejsce – Antonina Adamczyk (SP 84)
Wyróżnienie – Natalia Adamczyk (SP 42)

Dyplomy i nagrody zostaną dostarczone do szkół do 24 czerwca br.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy

Regulamin Szkolnego Konkursu Religijnego
“W każdych warunkach można osiągnąć świętość”

Regulamin


X edycja konkursu plastyczny dla świetlic i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
„Wielkanocne ozdoby”

Regulamin

Załącznik

Wyniki konkursu

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA ŚWIETLIC I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH PRZY SZKOŁACH PODSTAWOWYCH DZIELNICY TARGÓWEK M.ST. WARSZAWY
„Wielkanocne ozdoby” X edycja

KATEGORIA – ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE I KLASY I
I miejsce – ALEKSANDRA MAJKUT, KLASA Ib, SZKOŁA PODSTAWOWA nr 42, opiekun: RENATA MACHALSKA
II miejsce – HANNA BOROWCZYK,KLASA 0a, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 84, opiekun: ANETA WIŚNIEWSKA
III miejsce – ZOFIA GRZEGORCZYK, KLASA 0b, SZKOŁA PODSTAWOWA nr 84, opiekun: BERNADETTA DOBRZAŃSKA-KRUPA

WYRÓŻNIENIA
MILENA SOKOŁOWSKA,KLASA Ia, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28, opiekun: IWONA ŁOBODA
ALICJA ZAŃ, KLASA I ,SZKOŁA PODSTAWOWA NR 398, opiekun: KAROLINA ZIARKIEWICZ
ZOFIA GRUCZEK, KLASA Ic, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 377, opiekun: JAKUB STRZESZEWSKI

KATEGORIA KLASY II- III
I miejsce – BIANKA DYBOWSKA, KLASA IIc, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42
II miejsce – MIKOŁAJ SZRUBA, KLASA IIa , SZKOŁA PODSTAWOWA NR 398, opiekun: MARTA ZIĘBAKOWSKA
III miejsce – WOJCIECH KOWALSKI, KLASA IIc, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42

WYRÓŻNIENIA:
JULIA ZYGADŁO, KLASA IIIa, SZKOŁAPODSTAWOWA NR 42
DAVID WAWRYK, KLASA IIs, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 377, opiekun: ANNA PAWIŃSKA
KACPER ŚWIETLIK, KLASA III, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 398, opiekun: ANETA IZBICKA

KATEGORIA KLASY  IV- VIII
I MIEJSCE EX AEQUO – LAURA PRZEPIÓRA, KLASA VIb, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42, opiekun: DOROTA CHOJNACKA-NOWA
IZABELLA KAIM, KLASA Via, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 377

NAGRODY I DYPLOMY ZOSTANĄ DOSTARCZONE DO SZKÓŁ LAURATÓW.
GRATULUJEMY!!!


Regulamin szkolnego konkursu fotograficznego
„Pokaż nam swojego pupila!”

Regulamin

Wyniki konkursu

W kategorii klas 0-1
1 miejsce – Tymon Ostrowski
2 miejsce – Mateusz Wójcik
3 miejsce – Ignacy Dębowski
Wyróżnienie – Gabriela Królak

W kategorii klas 2-3
1 miejsce – Wojciech Kowalski
2 miejsce – Bianka Dybowska
3 miejsce – Alicja Przepióra
Wyróżnienie – Anna Kamieniecka

W kategorii klas 4-8
1 miejsce – Bartosz Kędroń
2 miejsce – Mateusz Chłopecki
3 miejsce – Karolina Kapłańska
3 miejsce – Piotr Gołębiewski
Wyróżnienie: Natalia Jastrzębska


Regulamin XII Warszawskiego Konkursu Historyczno – Literackiego
„II wojna światowa i Powstanie Warszawskie w dziejach mojej rodziny i przyjaciół”

UWAGA: Przedłużamy termin składania prac do 7 maja 2021 r.

Regulamin 

Wyniki konkursu

I miejsce:
Wiktor Młodawski SP 359

II miejsce:
Hanna Czerska Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 1 st. nr 1
Jakub Krzysztofek SP 42

III miejsce:
Zofia Batkowska SP 42
Stanisław Opach SP 42

IV miejsce:
Wiktoria Foryś Katolicka SP nr 7

V miejsce:
Julia Modrzewska SP nr 53

Wyróżnienia:
Maja Kowalska SP nr 42
Michał Gnoza SP nr 53
Laura Wiesztort SP nr 53
Olivia Jonak – SP nr 380
Zofia Szafirska SP nr 380
Mateusz Winek SP nr 380

Wszystkim Laureatom i Wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Nagrody i dyplomy będzie można odbierać z sekretariatu szkoły od 7 do 18 czerwca w godzinach 8.00 – 16.00. Nagrody, które nie zostaną odebrane w powyższym terminie, przechodzą na własność organizatora.


Regulamin szkolnego konkursu plastycznego dla uczniów klas 0-VIII
“Najładniejsza ozdoba świąteczna”

Regulamin

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego “Najładniejsza ozdoba świąteczna”
Klasy 0 – II
1 miejsce – Wiktoria Weczera 0a
2 miejsce – Wojciech Kowalski 2c
3 miejsce – Mateusz Stawiński 2c
Klasy III – IV
1 miejsce – Konstanty Migdał 3b
Klasy V – VIII
1 miejsce – Klaudia Krakowska 7a
2 miejsce – Maja Kowalska 7d

Regulamin szkolnego konkursu plastycznego dla uczniów klas I – VIII
„Elektroniczna kartka świąteczna”

Regulamin                         

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Elektroniczna Kartka Świąteczna”

Kategoria: dzieci z klas I – III
Miejsce 1
– Rafał Dłuszczakowski kl. 3a
Miejsce 2 – Aleksandra Majkut kl. 1b
Miejsce 3 – Julia Zygadło kl. 3a

Wyróżnienie:
Antoni Krygier  kl. 3c

Kategoria: dzieci z klas IV – VIII
Miejsce 1
– Bartosz Kędroń kl. 6c
Miejsce 2 – Magdalena Kędroń kl. 4a
Miejsce 3 – Natasza Szymczak kl. 4d

Laureatom serdecznie gratulujemy!
(Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas najbliższego apelu)               


Regulamin świetlicowego konkursu plastycznego
„Zaprojektuj swojego smerfa”

Regulamin

Wyniki świetlicowego konkursu plastycznego „Zaprojektuj swojego smerfa”
I miejsce – Magdalena Miętek, kl. 2a
II miejsce – Maja Michalska, kl. 2b
III miejsce – Vanessa Prejs, kl. 2a
Wyróżnienie – Natalia Zawadka, kl. 3c
Nagroda i dyplomy zostaną wręczone w późniejszym terminie.

Regulamin Szkolnego Konkursu Religijnego
“Eucharystia daje Życie”

Regulamin


Regulamin Szkolnego Konkursu Plastycznego dla Uczniów klas 0 – VIII
„Kapelusz Pani Jesieni”

Regulamin

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Kapelusz Pani Jesieni”

Kategoria: dzieci z klas 0 – III
Miejsce 1 – Aleksandra Sławek kl. 0b oraz Antoni Sławek kl. 3d
Miejsce 2 – Natalia Adamczyk kl. 3c
Miejsce 3 – Mateusz Stawiński kl. 2c

Wyróżnienie:
Alicja Przepióra kl. 2b
Liliana Kiełczewska kl. 0a
Laura Jagiełło kl. 3c
Julia Dąbrowska kl. 3a
Filip Jaworski kl. 2b
Alicja Wittbrodt kl. 3d

Kategoria: dzieci z klas IV – VIII
Miejsce 1 – Magdalena Kędroń kl. 4a oraz Bartosz Kędroń kl. 6c
Miejsce 2 – Julia Sadowska kl. 5c
Miejsce 3 – Dominik Cimochowski kl. 4d

Laureatom serdecznie gratulujemy!

(Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas najbliższego apelu)


Regulamin Szkolnego Konkursu Wokalnego dla Uczniów klas 0 – VIII
„Patriotyczna SP 42”

Regulamin

Wyniki szkolnego konkursu wokalnego „Patriotyczna SP 42”

Kategoria: dzieci z klas 0 – III
Miejsce 1 – Natalia Adamczyk kl. 3c
Miejsce 2 – Aleksandra Pyśk kl. 2d
Miejsce 3 – Zuzanna Zakrzewska kl. 3c

Wyróżnienie:
Dominika Ćmiel
Antoni Krygier

Kategoria: dzieci z klas IV – VIII
Miejsce 1 – Laura Przepióra kl. 6b
Miejsce 2 – Magdalena Kędroń kl. 4a oraz Bartosz Kędroń kl. 6c z rodziną


Laureatom serdecznie gratulujemy!
(Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas najbliższego apelu)


XIII edycja Mazowieckiego Konkursu Wiedzy o Prawach Dziecka
“Niech się wreszcie każdy dowie … “

Regulamin

Wyniki XIII Mazowieckiego Konkursu Wiedzy o Prawach Dziecka
„Niech się wreszcie każdy dowie …”
Miejsce Drużyna Nr szkoły Nauczyciel przygotowujący drużynę   
 

 

I

Zofia Socha

Antoni Kucisz

 

293

 

p. Joanna Strzałkowska

 

Gaja Graniszewska

Bartłomiej Janicki

Szkoła Podstawowa

Zakonu Pijarów

 

 

p. Rafał Świetliński

 

II

Zofia Batkowska

Maja Prak

 

42

 

p. Małgorzata Zarzycka

 

 

 

 

III

Anna Kalmus

Natalia Miarka

Kacper Kuczmarski

 

293

 

p. Joanna Strzałkowska

Zuzanna Rosińska

Olga Wołkiewicz

Anna Selke

 

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO

 

p. Elżbieta Majewska

 

IV

Amelia Jędrzejczyk

Zuzanna Lewandowska

Maja Wnuk

 

293

 

p. Joanna Strzałkowska

Gratulacje dla laureatów, a także serdeczne podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie uczniów. Prosimy o sprawdzenie imion i nazwisk uczestników oraz opiekunów w celu uniknięcia ewentualnych pomyłek na dyplomach i podziękowaniach.
W związku z sytuacją epidemiologiczną  uroczyste rozdanie nagród w czasie Szkolnego Koncertu Charytatywnego nie odbędzie się.  

Laureatów zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów do sekretariatu SP 42 od 20 stycznia 2021 w godzinach 8.00 – 16.00.    

Organizatorzy
Warszawa, 10.12.2020 r.


Regulamin szkolnego konkursu plastycznego „Jesień w sadzie i lesie”
dla uczniów klas 0 – VIII

Regulamin

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Jesień w sadzie i lesie”

Kategoria: Dzieci Z Klas 0 – II
Miejsce 1 – Magdalena Miętek, Kl. 2a
Miejsce 2 – Emilia Chmielewska, Kl. 1a
Miejsce 3 – Matylda Rogacewicz, Kl. 2c

Wyróżnienie:
Gabriel Perdjon, Kl. 1b

Kategoria: Dzieci Z Klas III – IV
Miejsce 1 – Julia Dąbrowska, Kl. 3a
Miejsce 2 – Konstanty Migdał, Kl. 3b
Miejsce 3 – Oliwia Krakowska, Kl. 3b

Wyróżnienie:
Amelia Wiśniewska, Kl. 3b
Dominik Cimochowski, Kl. 4d
Mateusz Szopa, Kl. 3b
Natalia Zawadka, Kl. 3c
Dominika Ćmiel, Kl. 3c
Przemysław Niemyjski, Kl. 3c

Kategoria: Dzieci Z Klas V – VIII
Miejsce 1 – Maja Kowalska, Kl. 7d
Miejsce 1 – Klaudia Krakowska, Kl. 7a

Laureatom Serdecznie Gratulujemy!

(Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się na najbliższym możliwym apelu)


Regulamin konkursów przedmiotowych (z wyłączeniem informatyki)
dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2020/2021

Regulamin
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2


Szkolny Konkurs dla klas IV – VIII
“Z Kropką po Warszawie”

Regulamin

Wyniki  szkolnego konkursu dla klas IV – VIII “Z Kropką po Warszawie”

I miejsce – Laura Przepióra kl. 6b

II miejsce – Tomasz Golnowski kl. 5b

III miejsce – Lena Janicka kl. 8b

Wyróżnienia:
Marta Haczykowska kl. 8a
Wiktoria Królikowska kl. 7e


 

Font Resize