Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze


Zajęcia Nauczyciel Dzień Godzina Sala
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 0a p. Dylewska Barbara poniedziałek 13.00-14.30 SDŚ
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 1a p. Adamska Wanda poniedziałek

wtorek

11.55-12.40

10.50-11.35

14
zajęcia usprawniające rękę piszącą
kl. 1a
p. Ziątek Michalina środa

piątek

7.20-7.55 31
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 1b p. Poduszczak Beata wtorek 10.50-11.35  SDŚ
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 1c p. Lewandowska Magdalena środa 10.50-11.35 stołówka
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 1d p. Wolak Aneta poniedziałek 10.50-11.35 patio
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 2a p. Matejek Renata poniedziałek

czwartek

12.55-13.40

10.50-11.35

46 (zapl)
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 2a p. Staniszewska Irena wtorek

piątek

11.55-12.40

11.55-12.40

SDŚ
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 2b p. Romańska Katarzyna piątek 12.55-13.40

14.00-14.45

46 (zapl)
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 2c p. Podhajska Barbara poniedziałek 10.50-11.35 39b
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 3a p. Siemaszko Martyna poniedziałek 11.55-12.40 39b
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 3a p. Baryga Aneta poniedziałek

czwartek

11.55-12.40

10.50-11.35

SDŚ
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 3b Zdunek Małgorzata poniedziałek 16.45-17.30 33
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 3c p. Dudek Joanna środa 10.50-11.35 28
uwzględniające potrzeby ucznia z języka angielskiego dla klas 2-3 p. Dzikowska Ewa piątek 10.50-11.35 SDŚ
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 4b p. Trzcińska Urszula wtorek 9.55-10.40

10.50-11.35

stołówka
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 6a p. Stanisławska Anna czwartek 15.50-16.35 51
16.45-17.30 48
uwzględniające potrzeby ucznia kl. 7a p. Wawrzkiewicz Patrycja czwartek

(co 2 tygodnie)

14.55-15.40 63
uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 4a,4b,4e p. Sieczkowska Monika wtorek 15.50-16.35 48
uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 4d,5d p. Dobkowska Aneta środa 14.55-15.40 50
uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 4c,7a,8c p. Olejniczak Natalia czwartek 15.50-16.35 40
uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla kl. 5a p. Sieczkowska Monika piątek 11.55-12.40 zaplecze 59
uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 5 p. Bartosiewicz Sylwia poniedziałek 14.55-15.40 77
uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 5-6 p. Kossakowska Teresa poniedziałek 15.50-16.35 51
uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 6 p. Bartosiewicz Sylwia środa 12.55-13.40 kącik czytelniczy
uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 7 p. Kossakowska Teresa poniedziałek 14.55-15.40 47
uwzględniające potrzeby ucznia z języka polskiego dla klas 6a,6c,7b p. Spoczyńska-Król Katarzyna środa 7.10-7.45 48
zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego dla klas 8a,8b p. Dobkowska Aneta czwartek 7.15-7.55 40
zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego kl. 8d p. Spoczyńska – Król Katarzyna czwartek 15.50-16.35 48
uwzględniające potrzeby uczniów z matematyki kl. 4-5 p. Garibow Marta środa 14.55-15.40 49
uwzględniające potrzeby uczniów z matematyki kl. 4-6 p. Czyżewski Jarosław wtorek 15.50-16.35 43
uwzględniające potrzeby uczniów z matematyki kl. 7c,8c p. Wojnarowska Agnieszka pierwsza i trzecia środa miesiąca 14.55-15.40 59
uwzględniające potrzeby ucznia z języka angielskiego  dla kl. 4a,4b,4c p. Steć Joanna czwartek 8.00-10.40 stołówka
uwzględniające potrzeby ucznia z języka angielskiego dla klas 4e,7b,7c,8a,8b p. Chabracka Marta piątek 7.15-8.00 47
uwzględniające potrzeby ucznia z języka angielskiego  dla kl. 5 p. Pawluk Helena wtorek 14.55-15.40 51
uwzględniające potrzeby ucznia z języka angielskiego dla kl. 6 p. Pawluk Helena środa 14.55-15.40 51
uwzględniające potrzeby ucznia z języka angielskiego p. Jaroszewska Anna czwartek 7.15-8.00 47
uwzględniające potrzeby ucznia z języka angielskiego p. Gierejko Robert środa 7.10-7.55 47
uwzględniające potrzeby ucznia z historii (konsultacje) p. Gula-Araya Barbara wtorek 15.50-16.35 49
uwzględniające potrzeby ucznia z historii (konsultacje) p. Zarzycka Małgorzata czwartek 15.45-17.00 49
zajęcia doskonalące czytanie ze zrozumieniem dla kl. 3 p. Lewandowska Magdalena wtorek 10.50-11.35 46 (zapl)
Font Resize