Koła zainteresowań

Klasy 1 – 3

Nazwa zajęcia Nauczyciel prowadzący Dzień Godzina Sala
Koło plastyczne
kl. 1-3
p. Dudek Joanna wtorek 16.45-17.30 29
Koło literackie
kl. 1-3
p. Siemaszko Martyna środa 14.00-14.45 77
Zajęcia czytelnicze
kl. 0-3
p. Pochopień Marzenna wtorek 8.55-9.40 biblioteka
Zajęcia „Bądź kreatywny”
dla klas 2
p. Podhajska Barbara wtorek 14.00-15.00 77
Zajęcia doskonalące czytanie ze zrozumieniem
dla kl. 3
p. Lewandowska Magdalena wtorek 10.50-11.35 46 (zapl)
Koło ekologiczne
kl. 3
p. Zdunek Małgorzata piątek 11.00-11.45 33
Zajęcia twórczego myślenia „Wars
i Sawa”
(dla klas 2-4)
p. Frej Agnieszka poniedziałek

piątek

14.00-14.45

15.30-16.15

SDŚ
Koło szachowe p. Biały Rafał poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

7.30-7.55 43
Koło informatyczne
kl. 3-5
p. Okrasa-Truba Sylwia wtorek 15.50-16.35 60
Koło tabliczki mnożenia p. Poduszczak Beata piątek 9.55-10.40 46 (zapl)

Klasy 4 – 8

Nazwa zajęcia Nauczyciel prowadzący Dzień Godzina Sala
Koło recytatorskie p. Olejniczak Natalia poniedziałek 14.55-15.40 51
Koło plastyczno-techniczne p. Chojnacka-Nowak Dorota wtorek 14.55-15.40

15.50-16.35

77
Koło varsavianistyczne p. Gula-Araya Barbara poniedziałek 15.50-16.35 49
Zajęcia dla uczniów zdolnych z języka angielskiego
dla klas 5
p. Jaroszewska Anna poniedziałek 8.55-9.40 39b
Koło Młodego Europejczyka
z elementami języka hiszpańskiego
i angielskiego
p. Wódkowska Ewa wtorek 15.50-17.30 56
Zespół muzyczny „Zamieszani” p. Kłos Agnieszka

p. Możdżeń Anna

p. Zagdański Krzysztof

środa 15.40-17.30 54
Chór szkolny p. Lusawa Łukasz środa 15.40-17.30 54
Warsztaty wokalne
z emisją głosu
p. Wawrzkiewicz Patrycja środa

(co 2 tygodnie)

14.55-15.40 63
Koło matematyczne p. Kozak Małgorzata czwartek 14.55-15.40 52
Koło chemiczne p. Kuriata Paulina poniedziałek 15.50-16.35 59
Koło informatyczne
kl. 3-5
p. Okrasa-Truba Sylwia wtorek 15.50-16.35 60
Koło informatyczne

kl. 5-8

p. Milczarek Krzysztof środa 14.55-16.15 41
SKS piłka siatkowa p. Niewiński Wojciech poniedziałek

środa

13.50-14.35

13.50-14.35

sala gimn.
Koło szachowe p. Biały Rafał poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

7.30-7.55 43
Koło ekologiczne p. Parciak Jolanta środa 14.55-15.40 63
Koło geograficzne kl. 7-8 p. Parciak Jolanta czwartek 14.55-15.40 63
Koło biologiczno-przyrodnicze p. Poźniak Monika środa

(zamiennie co drugi tydzień)

14.55-16.35 58
Koło kulinarne
Szkolne koło wolontariatu p. Skiba Magdalena czwartek 15.50-16.35 52
Koło biblijne p. Wojtyłło Joanna poniedziałek 14.55-15.40 29
Zajęcia dla uczniów zdolnych w ramach programu „Wars
i Sawa”
p. Wróblewska Justyna poniedziałek 9.00-11.00 62
Zajęcia twórczego myślenia „Wars
i Sawa”
(dla klas 2-4)
p. Frej Agnieszka poniedziałek

piątek

14.00-14.45

15.30-16.15

SDŚ

Świetlica

Nazwa zajęcia  Nauczyciel prowadzący  Dzień  Godzina  Sala
„Nie święci garnki lepią” – zajęcia artystyczne p. Chudio-Orzechowska Iwona poniedziałek 10.30-11.30 46
Origami
w świetlicy
p. Gnatowska Anna poniedziałek 10.30-11.30 73
„Papierowe cuda” – zajęcia plastyczne p. Maciejewska

Marlena

środa 12.30-13.30 46
Papieroplastyka p. Malasiewicz Ewa czwartek 11.00-12.00 73
Gry i zabawy integrujące grupę – metoda KLANZY p. Gumulska-Ozga Anna piątek 10.30-11.30 28
Gry i zabawy ruchowe p. Apczyński Michał wtorek 11.55-12.40 korytarz
Żonglerka p. Apczyński Michał piątek 12.55-13.40 korytarz
Zajęcia ogólnorozwojowe p. Rokosz Aneta poniedziałek 12.55-13.40 patio
Gry i zabawy ruchowe (koordynacja) p. Secer Tomasz środa 10.50-11.35 korytarz
Gry zespołowe p. Secer Tomasz piątek 8.55-9.40 sala gimn.
Font Resize