Rada Pedagogiczna

Wychowanie przedszkolne:
Gąska Marzena / Kwiatkowska – Piekarczyk Ewa nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym Dylewska Barbara
Zdunek Małgorzata

Klasy 1:
Siemaszko Martyna
nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym Baryga Aneta
Zdunek Małgorzata
 nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym Kycia Karolina
Kiełczewska Marta
Prusińska Marta

Klasy 2:
Ziątek Michalina
nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym Adamska Wanda
Poduszczak Beata
Lewandowska Magdalena
Wolak Aneta

Klasy 3:
Machalska Renata
nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym Staniszewska Irena
Dudek Joanna
nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym Skóra Dagmara
Podhajska Barbara
Cyrych Elżbieta

Klasy 4:
Kuriata Paulina nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym Śmigiera Beata
Jaroszewska Anna
Zarzycka Małgorzata

Klasy 5:
Sendek Joanna
Kijas Monika
nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym Trzcińska Urszula
Smolińska Natalia
Garibow Marta
Okrasa – Truba Sylwia

Klasy 6:
Wódkowska Ewa
Zagdański Krzysztof
nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym Możdżeń Anna
Pawluk Helena
Dobkowska Aneta
Poźniak Monika

Klasy 7:
Niewiński Wojciech nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym Stanisławska Anna
Spoczyńska – Król Katarzyna
Kossakowska Teresa

Chmura Sylwia

Klasy 8:
Parciak Jolanta nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym Wawrzkiewicz Patrycja
Gula – Araya Barbara
Milczarek Krzysztof

Język polski:
Chmura Sylwia
Dobkowska Aneta
Kijas Monika
Kossakowska Teresa
Smolińska Natalia
Spoczyńska – Król Katarzyna

Język angielski:
Dzikowska Ewa
Gierejko Robert
Jaroszewska Anna
Pawluk Helena
Sendek Joanna
Wódkowska Ewa

Język hiszpański:
Wódkowska Ewa

Historia:
Gula – Araya Barbara
Zarzycka Małgorzata

Matematyka:
Chełchowska Ewa
Czyżewski Jarosław
Paczkowska Barbara

Przyroda:
Zagdański Krzysztof

Geografia:
Parciak Jolanta
Zagdański Krzysztof

Biologia:
Poźniak Monika

Chemia:
Kuriata Paulina

Fizyka:
Paczkowska Barbara

Zajęcia komputerowe:
Milczarek Krzysztof
Okrasa – Truba Sylwia

Muzyka:
Lusawa Łukasz

Plastyka:
Chojnacka – Nowak Dorota

Technika:
Chojnacka – Nowak Dorota

Religia:
Skiba Magdalena
ks. Włas Paweł
Wojtyłło Joanna

Wychowanie fizyczne:
Apczyński Michał
Biały Rafał
Niewiński Wojciech
Secer Tomasz

Wiedza o społeczeństwie:
Parciak Jolanta

Edukacja dla bezpieczeństwa:
Stachurski Paweł

Biblioteka:
Pochopień Marzenna

Pedagodzy:
Frej Agnieszka
Lip-Bułka Magdalena

Psycholog:
Broyek Justyna

Neurologopeda:
Omelańczuk Dominika

Logopeda:
Andrzejewska Magdalena

Terapeuci SI:
Gniatczyk Magdalena

Terapeuci pedagogiczni:
Grochowska Beata
Olszewska Bogumiła

Kierownik świetlicy szkolnej:
Zielonka Katarzyna

Wychowawcy świetlicy:
Biały Rafał
Błachut Marcin
Chudio – Orzechowska Iwona
Gnatowska Anna
Grochowska Beata
Kuriata Paulina
Lewandowska Magdalena
Maciejewska Marlena
Malasiewicz Ewa
Pochopień Marzenna
Poźniak Monika
Rokosz Aneta
Zagdański Krzysztof

Font Resize