Konkursy

Regulamin szkolnego konkursu plastyczno-językowego
„Picture Dictionary”

Regulamin


Regulamin Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas II i III

Regulamin


Regulamin IX konkursu plastycznego dla świetlic i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych Dzielnicy Targówek m. St. Warszawy
“Wielkanocne ozdoby”

Regulamin


Ogólnopolski Konkurs Wierszy i Piosenek Tematycznych w Języku Obcym
XIV Rhymes and Songs Festival
HISZPAŃSKI/ NIEMIECKI/ ANGIELSKI/ WŁOSKI/ / ROSYJSKI/ FRANCUSKI

Regulamin
Formularz zgłoszenia

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Wierszy i Piosenek Tematycznych w Języku Obcym XIV Rhymes and Songs Festival

W kategorii dzieci do lat 6:
I miejsce: Wiktoria Jakubiak z Przedszkola przy SP 368 – program w j. angielskim
II miejsce: Zespół z Przedszkola Tęczowy Ogród – program w j. angielskim
III miejsce: Antonina Najmanowicz, Alicja Gierej, Tymon Falęcki, Wojciech Wołczak, Natalia Zawadzka z Przedszkola Integracyjnego Nr 120 – program w j. angielskim

W kategorii klas 1-4:
I miejsce: Anna Tegedor-Orłowska, Aleksandra Cegieła, Malwina Konieczna NSP47 FUNDACJA PRIMUS – program w j. hiszpańskim
II miejsce: Patrycja Kołakowska, Liwia Skład NSP47 FUNDACJA PRIMUS – program w j. angielskim oraz Zespół uczniów klasa 2c, NSP47 FUNDACJA PRIMUS – program w j. angielskim
III miejsce: Zespół uczniów klasy 2a, SSP 11 – program w j. niemieckim

W kategorii klas 5-8:
I miejsce: Zespół uczniów z MDK w Aleksandrowie Łódzkim – program w j. francuskim
II miejsce: Aniela Kachniarz i Maria Źrebiec: Prywatna SP 6 Sióstr Niepokalanek – program w j. francuskim
III miejsce: Amelia Ciszek SP Integracyjna 135 – program w j. niemieckim oraz Marta Wojewódka SSP 11 STO – program w j. niemieckim i angielskim

Wyróżnienia:
Anna Piotrowska SSP 5 STO – program w j. hiszpańskim, francuskim i angielskim
Jakub Dolaciński SP 42 – program w j. hiszpańskim i angielskim
Anastazja Bogucka SP Integracyjna 135 – program w j. rosyjskim

W kategorii Liceum:
I miejsce: Belgutei Tsevegmed IX LO im. Klementyny Hoffmanowej – program w j. angielskim
II miejsce: Zofia Mańczuk IX LO im. Klementyny Hoffmanowej – program w j. angielskim
III miejsce: Franciszek Karandziej XCIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi – program w j. angielskim

Przesłuchania oceniało Jury w składzie:
Pan Antonio José Navarro Betancor (Biuro Radcy ds. Edukacji przy Ambasadzie Hiszpanii),
Pani Katarzyna Cal-Buczyńska (Urząd m.st. Warszawy – Wydział Kontaktów Zagranicznych),
Pani Danuta Fertak (Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego),
Pani Krystyna Kancewicz-Sokołowska (Doradca d/s j. obcych: Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń)
Pani Małgorzata Bajorek (Doradca d/s j. obcych: Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń)

Bardzo dziękujemy Komisji Oceniającej Przesłuchania Finałowe za poświęcony czas i zaangażowanie w organizację konkursu.
Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom Konkursu, Nauczycielom i Rodzicom przygotowującym Uczniów oraz Instytucjom wspierającym Konkurs.

Termin Gali Finałowej zostanie ogłoszony w późniejszym terminie


Regulamin szkolnego konkursu plastyczno- multimedialnego w języku angielskim
„MY  FAVOURITE COLOUR IS IRELAND” w ramach obchodów Dnia Irlandii /17.03.2020/

Regulamin


Regulamin szkolnego konkursu fotograficznego dla uczniów oddziałów 0-VIII
„Kocury, koty i kocięta w obiektywie”

Regulamin + załączniki

Wyniki konkursu

Kategoria klas 0-III
1 miejsce
– Ada Jare klasa 2c
2 miejsce – Sophie Zdunek kl. 3c
3 miejsce – Rafał Górski kl.3a, Katarzyna Lewandowska kl.3c

Wyróżnienia:
Mateusz Stawiński kl. 1c
Natalia Zawadka kl.2c
Emilia Chruślicka kl.2c

Kategoria klas IV-VIII
1 miejsce
– Maja Kowalska kl. 6d
2 miejsce – Piotr Gołębiewski kl. 4b
3 miejsce – Laura Przepióra kl. 5b, Weronika Grzywna kl. 4b


XI Warszawski Konkurs Historyczno – Literacki
„II wojna światowa i Powstanie Warszawskie w dziejach mojej rodziny i przyjaciół.”

Regulamin
Załącznik nr 1

Wyniki XI Warszawskiego Konkursu Historyczno – Literackiego  „II wojna światowa i powstanie warszawskie w dziejach mojej rodziny i przyjaciół”

I miejsce: Zofia Batkowska SP 42
II miejsce: Pola Grabska SP 380
III miejsce: Maja Kowalska SP 42

Wyróżnienia:
Roksana Szadryn SP 380
Aleksander Roszczyk SP 380

Wszystkim Laureatom i Wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Nagrody, dyplomy i podziękowania zostaną przekazane nauczycielom przygotowującym Uczestników do konkursu.


Szkolny konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim

Regulamin


Szkolny Konkurs plastyczno-techniczny
“Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa”

Regulamin


Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas 0 – 8
“Najładniejsza Ozdoba Świąteczna”

Regulamin

Wyniki Konkursu 

KATEGORIA: DZIECI Z KLAS 0 – II
MIEJSCE 1
– FILIP JAWORSKI, KL. 1
MIEJSCE 2 – NATALIA ADAMCZYK, KL. 2C
MIEJSCE 3 – TOMASZ MIKUSEK, KL. 2D, WOJCIECH KOWALSKI, KL. 1C
WYRÓŻNIENIE: MIŁOSZ MAJCHRZAK, KL. 2B, ANTONI KUŹMIŃSKI,  KL. 0B, ZUZANNA LUKS, KL. 1D

KATEGORIA: DZIECI Z KLAS III – IV
MIEJSCE 1
– BLANKA LEWANDOWSKA, KL. 3D
MIEJSCE 2 – FILIP SKIBIŃSKI, KL. 3C
MIEJSCE 3 – DOMINIK CIMOCHOWSKI, KL. 3D
WYRÓŻNIENIE: RAFAŁ GÓRSKI, KL. 3A, JULIA BOROWSKA, KL.3D

KATEGORIA: DZIECI Z KLAS V – VIII
MIEJSCE 1 – OLIWIA ROKOSZ, KL. 8B
MIEJSCE 2 – BORYS CZERWIENIAK, KL. 5C
MIEJSCE 3 – NATALIA RYLSKA, KL. 5C
WYRÓŻNIENIE: MAJA KOWALSKA, KL. 6D


XI Ogólnopolski Konkurs Wokalno – Recytatorski Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych
„Ojczyzną moją jest muzyka …”

Regulamin
Załącznik nr 1

Harmonogram przesłuchań 12.12.2019 r.
Ogólnopolski Konkurs Wokalno – Recytatorski Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka…”
w SP 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K.I. Gałczyńskiego Warszawa, ul. Balkonowa 4.
Godzina około: Szkoły
9.00 SP 42 kl. IV-VI i VII – VIII
Prywatna Żeńska SP
9.30 SP 298, SP 23, SP 368,
10.00 SP 84
10.30 SP 28, SP 339,
11.00 SP 52, SP 42 kl. I – III
11.30 SP 92
12.00 SP 112, SP 380
12.30 SP 307
13.00 TE nr 5, ZS nr 8, SP 285
Wyniki konkursu

Szkoły ponadpodstawowe
Wyróżnienie –  Zespół z Technikum Ekonomicznego nr 5 w ZS 35

Klasy VII – VIII – wokal
I miejsce – Łucja Muter SP nr 52
II miejsce – Aleksandra Zawadzka SP 285

Klasy VII – VIII – recytacja
I miejsce – Jan Czerski SP 23
II miejsce – Małgorzata Sokołowska SP 23
III miejsce – Weronika Reszczyńska SP 112
IV miejsce – Maria Suska SP 92

Klasy IV – VI    wokal
I miejsce –  Klementyna Karnkowska i Florentyna Kamola SP 307
II miejsce – Józefina Karnkowska SP 307
Wyróżnienia: Gabriela Strasz, Kazimierz Niewiedział SP 92

Klasy IV – VI    recytacja
I miejsce – Zofia Bryndza  SP 92
II miejsce – Jan Majchrowski SP 92, Mateusz Winek SP 380
III miejsce –  Mikołaj Korowaj SP 285
Wyróżnienie: Julia Flak SP 307, Jonas Schuler SP 84, Klaudia Krakowska SP 42

Klasy I – III  recytacja
I miejsce – Rafał Karczewski SP 307
II miejsce –  Alan Żebrowski SP 298
III miejsce –  Joanna Srokowska SP 307
Wyróżnienie: Hanna Szewczyk SP 84, Michalina Świerzowska SP 42

Nagroda specjalna
Zespół „Warszawskie nutki” SP 339

Wyróżnienie
Zespół „Retoryka na językach” Prywatna Żeńska SP

Gratulacje dla laureatów, wyróżnionych oraz pozostałych uczestników konkursu, a także serdeczne podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie uczniów. Prosimy o sprawdzenie imion i nazwisk uczestników w celu uniknięcia ewentualnych pomyłek na dyplomach i podziękowaniach. Laureatów i osoby wyróżnione wraz z opiekunami zapraszamy powtórnie do naszej szkoły
na uroczyste rozdanie nagród. O terminie zostaną Państwo poinformowani
w styczniu 2020 r. po konsultacji z p. Kirą Gałczyńską.


XII Mazowiecki Konkurs Wiedzy o Prawach Dziecka
“Niech się wreszcie każdy dowie”

Regulamin

Wyniki Konkursu 

Kategoria klas II – III

Miejsce I – Maja Adamowicz, Dominik Radzki, SP42, nauczyciel przygotowujący drużynę p. Barbara Podhajska
Miejsce II – Zofia Olejniczak, Agata Różańska, SP298, nauczyciel przygotowujący drużynę p. Iwona Sławańska
Miejsce III – Dominik Cimochowski, Julia Szumna, SP42, nauczyciel przygotowujący drużynę p. Elżbieta Cyrych, p. Barbara Podhajska

Kategoria klas VII – VIII

Miejsce I – Roksana Nitkowska, Jan Penkala, Paulina Strzymińska, SP84, nauczyciel przygotowujący drużynę p. Monika Żurek – Wrzosek
Miejsce II – Kalina Chmielewska, Kacper Grzymkowski, Kacper Przybylski, SP42, nauczyciel przygotowujący drużynę p. Małgorzata Zarzycka
Miejsce III – Amelia Jędrzejczyk, Antoni Kucisz, Zuzanna Lewandowska, SP293, nauczyciel przygotowujący drużynę p. Joanna Strzałkowska
Miejsce IV – Wiktor Krysowaty, Zofia Rosa, Aleksandra Zwierz, SP357, nauczyciel przygotowujący drużynę p. Inga Tomasiak
Miejsce V – Mateusz Budek, Kamil Koszewski, Olimpia Marciniak, SP298, nauczyciel przygotowujący drużynę p. Iwona Sławańska

Gratulacje dla laureatów, a także serdeczne podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie uczniów. Prosimy o sprawdzenie imion i nazwisk uczestników i opiekunów w celu uniknięcia ewentualnych pomyłek na dyplomach i podziękowaniach. Laureatów zapraszamy powtórnie do naszej szkoły na uroczyste rozdanie nagród w czasie Koncertu Charytatywnego w dniu
6 lutego 2020 r. o godz. 16.30.  ZMIANA TERMINU


Szkolny Konkurs Plastyczny
“Dyniowe cuda”

Regulamin


Konkurs dla dzieci uczęszczających do świetlicy „Smerfny Zakątek”
„Zwierzęta w jesiennym lesie”

Regulamin

Wyniki Konkursu 

Kategoria klas 1 i 2:
I miejsce – Filip Jaworski 1b
II miejsce – Miłosz Majchrzak 2b
III miejsce – Konstanty Migdał 2b

Wyróżnienia:
Natalia Adamczyk 2c,
Bartosz Kossowski 2b,
Wojtek Kowalski 1c,
Oliwia Kwiatkowska 2b,
Amelia Wiśniewska 2b.

Kategoria klas 3 i 4:
I miejsce – Katarzyna Lewandowska 3c,
II miejsce – Filip Skibiński 3c,
III miejsce – Dominik Cimochowski 3d.

Wyróżnienia:
Magdalena Kędroń 3a,
Rafał Górski 3a.

Dyplomy i upominki zostaną wręczone podczas apeli porządkowych.


Szkolny Konkurs Historyczny
„Śladami II Wojny Światowej na Targówku”

Regulamin

Wyniki Konkursu 

I miejsce
Amelia Cerbst, Dorota Delmaczyńska, Jakub Michalski – klasa 7c

II miejsce
Weronika Grzywna – klasa 4b
Bartosz Kędroń – klasa 5c
Zofia Batkowska, Paulina Szymańska – klasa 7c

III miejsce
Piotr Szwed – klasa 6e
Antoni Opach – klasa 4c
Stanisław Opach – klasa 7c

Wyróżnienia:
Piotr Gołębiewski – klasa 4b
Michał Orłowski – klasa 6a
Karolina Polkowska – klasa 6d
Julia Obłuska, Oliwia Walkiewicz – klasa 7c
Bogdan Makarewicz – klasa 7d

Serdecznie gratulujemy Laureatom i Wyróżnionym !!!!! Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie:)

Nauczyciele
Barbara Gula – Araya
Katarzyna Zielonka
Małgorzata Zarzycka


 

Font Resize