Konkursy Archiwum

Warszawski Konkurs Origami
“Afryka Dzika”

Regulamin
Zgoda Rodziców

Wyniki konkursu

Kategoria: dzieci z klas 0 – I
1 miejsce  – Zofia Poczobutt – Odlanicka – Sp 368, kl. 1c
2 miejsce  – Alicja Wittbrodt – Sp 42, kl. 1d
3 miejsce  – Olga Różycka, Sp 366, kl. 1g
Wyróżnienie – Magdalena Pintal – Sp 366, kl. 1g

Kategoria: dzieci z klas II – III
1 miejsce – Anatola Złoch, Sp 127, kl. 3
2 miejsce – Oliwia Nowacka – Bieńko – Sp 127, kl. 3c
3 miejsce – Julia Kardyś, Sp 158, kl. 2
Wyróżnienie – Zuzanna Laszczyk – Sp 42, kl.3c

Serdecznie Gratulujemy!!!


II Szkolny Konkurs
„Mistrz Literowania”

Regulamin


IV Dzielnicowy Przegląd Piosenki
„Targówek śpiewa o Warszawie”

Regulamin
Zgoda Rodziców

Konkurs planowany na dzień 26 kwietnia zostaje odwołany

Szkolny Konkurs plastyczno-językowy
„Picture Dictionary”

Regulamin
Zgoda Rodziców


Przegląd Talentów 2019 dla klas 0-3

Regulamin


Szkolny Konkurs Historyczny
„Skarby Targówka”

Regulamin


X Warszawski Konkurs Historyczno – Literacki
„II Wojna Światowa i Powstanie Warszawskie w dziejach mojej rodziny i przyjaciół”

Regulamin

 

Wyniki konkursu

I miejsce: Dagmara Barszczewicz SP 84 kl. 8, Julia Jakiel SP 28 kl. 8
II miejsce: Jakub Lipiński SP 28 kl. 4, Michalina Krawczyk SP 293 kl. 8
III miejsce: Magdalena Gołębiewska SP 28 kl. 4, Alicja i Jan Dubieleccy Prywatna SP nr 62 kl. 4

Wyróżnienia:
Laura Przepióra SP 42 kl. 4
Karolina Komuda OSB kl. 6
Zuzanna Kowalska OSB kl. 1
Karolina Strzałkowska SP 293 kl. 8
Alicja Niechciał Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STO kl. 6

Wszystkim Laureatom i Wyróżnionym serdecznie gratulujemy. O terminie i sposobie wręczenia nagród poinformujemy po 20 maja.

Po odbiór nagród zapraszamy do sekretariatu szkoły SP42


Konkurs fotograficzny
” Kropla w obiektywie – przemiany fazowe wody”

Regulamin


Szkolny Konkurs na Kartkę Świąteczną w Języku Angielskim

Regulamin


II Szkolny Turniej Scrabble

Regulamin


Konkurs plastyczno-literacki i konkurs wiedzy
“Święty Stanisław Kostka – Patron Młodych”

Regulamin


Miś

Regulamin

Wyniki konkursu

Kategoria wiekowa klasy 0 – II:
1 miejsce – Adam Pietrzak 2b
2 miejsce – Filip Skibiński 2c i Konstanty Migdał 1b
3 miejsce – Amelia Nowak 1c, Emilia Chruślicka 1c i Klaudia Zygardowicz 2d
Wyróżnienie: Mia Luks 2c

Kategoria wiekowa klasy III – IV:
1 miejsce – Krzysztof Szczepański 3b
2 miejsce – Natalia Rylska 4c
3 miejsce – Bartosz Kędroń 4c
Wyróżnienie: Patrycja Luks 4d

Kategoria wiekowa klasy V – VIII:
1 miejsce – Borys Piotrowski 6c


X Ogólnopolski Konkurs Wokalno – Recytatorski Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

Regulamin

Harmonogram przesłuchań 7.12.2018 r.
Ogólnopolski Konkurs Wokalno – Recytatorski Poezji
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
„Ojczyzną moją jest muzyka…” w SP 42 z Oddziałami Integracyjnymi
im. K.I. Gałczyńskiego Warszawa, ul. Balkonowa 4

Godzina Szkoły
8.40 SP 42 kl. IV – VI
9.00 SP 307
9.45 SP 42 kl. I – III
10.00 SP 1 Konstancin
10.30 Prywatna Żeńska SP, SP 92
11.00 SP 52, SP 112
11.30 SP 143
12.00 SP 293, SP 373
12.30 SP 380, XLI LO
13.00 – 13.30 przerwa
13.30 SP 209, ZS nr 35, SP 42 kl. VII – VIII
14.00 CKZiU Technikum nr 6 Sosnowiec
Wyniki X Ogólnopolskiego Konkursu Wokalno – Recytatorskiego poezji  K. I. Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka…” z dnia 07.12.2018 r.

Szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce –  Łukasz Kulesza ZS 35
Wyróżnienie –  Daniel Nowak ZS 35

Klasy VII, VIII i III gimn. – wokal
I miejsce – Maja Stawiarska G w SP nr 1 Konstancin – Jeziorna
II miejsce – Aleksandra Sędzielewska SP 373
III miejsce – Jan Stańko G w SP 378

Klasy VII, VIII i III gimn. – recytacja
I miejsce – Krzysztof Załucki G w SP 380
II miejsce – Agata Misiak SP 52
III miejsce – Oliwia Rudomina SP 293
Wyróżnienie: Zuzanna Kujawa G w XLI LO, Maja Dębniak SP 307, Wiktor Wieteska SP 143

Szkoła podstawowa  – wokal kl. IV – VI
I miejsce –  Józefina Karnkowska, Klementyna Karnkowska SP 307
II miejsce – Natalia Rylska z Jakubem Guzowskim SP 42
III miejsce – Jakub Dolaciński SP 42
Wyróżnienia: Zespół ZAMIESZANI SP 42, Chór SP 209, Zespół kl. 5b Prywatna Żeńska Szkoła Podstawowa, Gabriela Strasz, Kazimierz Niewiedział SP 92

Szkoła podstawowa  – recytacja kl. IV – VI
I miejsce – Mateusz Winek SP 380
II miejsce –  Julia Flak SP 307
III miejsce –  Iga Żbikowska SP 112
Wyróżnienia: Krystian Gołąbek SP 293

Szkoła podstawowa kl. I – III
I miejsce – Joanna Srokowska SP 307
II miejsce – Natasza Szymczak SP 42
III miejsce – Helena Pilichowska SP 307
Wyróżnienia: Iga Cholewka, Nikola Dąbrowska. Zofia Dobrzyńska, Dominika Sendrowska SP 307, Zespół SYLABA SP 42, Zuzanna Bierkowska SP 143

Gratulacje dla laureatów, wyróżnionych oraz pozostałych uczestników konkursu, a także serdeczne podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie uczniów. Prosimy o sprawdzenie imion i nazwisk uczestników w celu uniknięcia ewentualnych pomyłek na dyplomach i podziękowaniach.

Drodzy Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Wokalno – Recytatorskiego Poezji K.I. Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka…”, z przykrością informujemy, że planowane na marzec uroczyste podsumowanie i rozdanie nagród nie odbędzie się.  
Wszelkie nagrody, dyplomy i podziękowania dla nauczycieli dotrą bezpośrednio do szkół w terminie do końca marca 2019 r. 
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i przekazujemy serdeczne pozdrowienia oraz gratulacje od Pani Kiry Gałczyńskiej.

W imieniu organizatorów Katarzyna Spoczyńska – Król

Po odbiór nagród zapraszamy do sekretariatu szkoły SP42


Dyniowe Cuda

Regulamin


XI edycja Mazowieckiego Konkursu Wiedzy o Prawach Dziecka
“Niech się wreszcie każdy dowie …”

Regulamin

Wyniki konkursu

Kategoria klas II – III

Miejsce Drużyna Nr szkoły Nauczyciel przygotowujący drużynę   
 

I

Tomasz Golnowski

Lena Kosiorowska

Konrad Kowal

 

42

p. Martyna Siemaszko

p. Małgorzata Zdunek

 

II

 

Zuzanna Kopp

Matylda Rek

Julia Sowińska

298

 

p. Iwona Sławańska

 

 

 

III

Bartłomiej Kucharczyk

Laura Parol

Wiktoria Zientara

84

 

p. Małgorzata Wąsowicz

Błażej Sztylka

Maia Zabala – Bębenkowska

Hanna Zajdel

289  

p. Iwona Wierzbowska

Kategoria klas VII – VIII

Miejsce Drużyna Nr szkoły Nauczyciel przygotowujący drużynę   
I Patrycja Goźlińska

Maja Puśkar

Gabriela Radzka

 

42

 

p. Małgorzata Zarzycka
II Tymoteusz Baranowski

Zuzanna Kaczmarska

Łucja Świątkiewicz

298 p. Katarzyna Stencel
III Krzysztof Dobrucki

Miłosz Lenart

Marcin Szymczak

289 p. Violetta Bukowska
Wyróżnienie Kacper Drzyzga

Dominik Dylewski

Damian Krakówko

 

84

p. Iwona Nowakowska
– Drozdowska

Gratulacje dla laureatów, wyróżnionych oraz pozostałych uczestników konkursu, a także serdeczne podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie uczniów. Prosimy o sprawdzenie imion i nazwisk uczestników i opiekunów w celu uniknięcia ewentualnych pomyłek na dyplomach i podziękowaniach.
Laureatów i drużyny wyróżnione zapraszamy powtórnie do naszej szkoły na uroczyste rozdanie nagród 26 lutego 2019 r. o godz. 16.30.  

Warszawa, 27.11.2018 r.


Szkolny konkurs historyczny
„Drogi do niepodległości. Ludzie, miejsca, wydarzenia”

Regulamin


Z polskich sadów i pól na polski stół

Regulamin


 

Font Resize