Konkursy i akcje świetlicowe


Akcje szkolne zaplanowane przez świetlicę

Konkursy świetlicowe


Wykaz konkursów i akcji zaplanowanych
na rok szkolny 2018/2019


„Wielkanocne ozdoby”
VIII edycja

Regulamin 

Zgoda Rodziców


Regulamin szkolnego konkursu fotograficznego dla uczniów klas 0 - 8
ZIMA W OBIEKTYWIE

Regulamin

Wyniki konkursu

Kategoria wiekowa kl. 0 - I
1 miejsce
- Zuzia Zakrzewska - 1C
2 miejsce - Wojtek Kowalski - 0 C
3 miejsce - Oliwia Dygulska - 1 A

Kategoria wiekowa kl. II - III
1 miejsce
- Julia Borowska - 2 D
2 miejsce - Natasza Szymczak  - 2 D
3 miejsce - Magdalena Kędroń - 2 A

Wyróżnienia
Filip Skibiński - 2 C
Nikola Kowal - 3 A
Weronika Grzywna - 3 B

Kategoria wiekowa IV - V
1 miejsce - Bartosz Kędroń - 4 C
2 miejsce - Maja Kowalska - 5 D
3 miejsce - Laura Przepióra - 4 B

Kategoria wiekowa VI - VIII
1 miejsce
- Oliwia Walkiewicz - 6 C

Serdecznie gratulujemy!!!


 

Szkolny konkurs plastyczny
" Najładniejsza ozdoba świąteczna"

Regulamin

Wyniki konkursu

KATEGORIA DZIECI Z KLAS 0 - II
MIEJSCE 1 – FILIP SKIBIŃSKI, KL. 2C
MIEJSCE 2 – OLGA GRZEGORZEWSKA, KL. 1A
MIEJSCE 3 – ZUZANNA SKONIECZNA, KL. 1B
WYRÓŻNIENIE:
BARTEK PIERCHAŁA, KL. 2A
RAFAŁ GÓRSKI, KL. 2A

KATEGORIA DZIECI Z KLAS III - IV
MIEJSCE 1
– KONRAD KOWAL, KL. 3A
MIEJSCE 2 – ANTONI OPACH, KL. 3C
MIEJSCE 3 – NIKOLA KOWAL, KL. 3A
WYRÓŻNIENIE:
BORYS CZERWIENIAK, KL. 4C

KATEGORIA DZIECI Z KLAS V – VIII
MIEJSCE 1
– KLAUDIA KRAKOWSKA, KL. 5F
MIEJSCE 2 – DOROTA DELMACZYŃSKA, KL. 6C
MIEJSCE 3 – MACIEJ JASKULSKI, KL. 5E
WYRÓŻNIENIE:
MAJA KOWALSKA, KL. 5D

Laureatom serdecznie gratulujemy !!!


Konkurs plastyczny dla uczniów klas I -VIII
„Polska – moja Ojczyzna”

Regulamin

Wyniki konkursu 

Kategoria wiekowa klasy I – II:

1 miejsce – Gabriela Rakowska – 1A i Natasza Krasnodębska – 2B
2 miejsce – Katarzyna Lewandowska – 2C i Filip Skibiński – 2C
3 miejsce – Julian Szewczyk-Trzciński – 1D i Nikola Grabelska – 1B
Wyróżnienia:
Victoriia Volotkovska- 1B
Natasza Szymczak - 2D
Patryk Nizioł- 1 B

Kategoria wiekowa kl. III - IV:

1 miejsce – Natalia Lasek - 3C


 ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY         
„DARY JESIENI”

Wyniki konkursu 

Kategoria wiekowa klasy I - II

Klasy I:
1 miejsce -  Karolina Drobińska - 1D
2 miejsce - Kamil Kaniewicz - 1B
3 miejsce - Skonieczna - 1B
Wyróżnienia:
Maja Jarzyńska - 1D
Antoni Sławek - 1D
Konstanty Migdał - 1 B

Klasy II:
1 miejsce - Sophie Zdunek - 2C
2 miejsce - Mia Luks - 2C
3 miejsce - Katarzyna Lewandowska - 2 C
Wyróżnienia:
Gabriela Gołda
Julia Szumna

Kategoria wiekowa kl. III - IV:

1 miejsce - Natalia Lasek - 3C
2 miejsce - Zofia Kurek - 3 B
3 miejsce - Zuzanna Laszczyk - 3C
Wyróżnienia:
Dominika Wasilewicz - 3 C