Dostęp do e – dziennika

Szanowni Rodzice,

Informujemy, iż od dnia 24 czerwca 2019 r. e-dziennik zostanie zablokowany ze względu na okres wakacyjny.

W związku z tym zapraszamy Państwa w dniu 2 września 2019 r. lub podczas pierwszego zebrania z Wychowawcami po odbiór nowych haseł.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Spersonalizowana Warszawska Karta Miejska

Wzór wniosku

uprzejmie informujemy, iż Zarząd Transportu Miejskiego przygotował platformę umożliwiającą składanie wniosków bezpośrednio przez rodziców drogą elektroniczną dla Kart Ucznia dzieciom przyjętym do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2019/2020.

Link do strony: https://kartaucznia.ztm.waw.pl/d39e63a3

Termin składania wniosków elektronicznych do dnia 31.05.2019 r.

Instrukcja

Ochrona Danych Osobowych

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO). Na tablicy informacyjnej i na stronie internetowej Szkoły znajdziecie Państwo “Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w Szkole Podstawowej Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. I. Gałczyńskiego w Warszawie na podstawie obowiązujących przepisów prawa.